Aizpildi lauku korekti
Čeka Nr. nav korekts
Tālruņa numurs nav korekts
Vecums nav korekts
Pilsēta nav korekta
Atvari
Ezerlūķi
Jaunogriņi
Lantus
Marušiņas
Mežāble
Ezerroze
Retro
Sprogas
Vecvanagi
Obligāti aizpildāmie lauki
Esmu iepazinies un piekrītu loterijas noteikumiem
Piekrītu saņemt jaunumus uz e-pastu no Hanzas Maiznīca

Atvari

Kuzeme,
Durbes novads,
Durbes lauku teritorija,
Atvari
Atvari piedāvā Jums izbaudīt pilnīgu atpūtu no pilsētas steigas labiekārtotās un skaistās kotedžās. Aicinām Jūs izbaudīt skaistus saulrietus uz terases ar siltu tējas krūzi rokās. Tāpat šeit ir sastopamas 488 dažādas tauriņu sugas, 11 spāru sugas un 279 dažādas augu sugas, no kurām dažas ir iekļautas Eiropas nozīmes aizsargājamo sugu sarakstā.

Ezerlūķi

Kurzeme,
Dobeles novads,
Bikstu pagasts,
Ezeriņi
Ezerlūķi ir īpaša māja, kas atrodas teiksmainā Zebrus ezera malā pie Ezerlūķu pilskalna, Dobeles rajonā. Tā ir viena no romantiskākajām un klusākajām vietām Zemgalē, lieliski piemērota ģimenes brīvdienām kopā ar bērniem, laiskai divvientulībai vai radošam darbam.

Jaunogriņi

Vidzeme,
Vecpiebalgas novads,
Inešu pagasts,
"Jaunogriņi"
„Jaunogriņu” māja ir ļoti sena, visticamāk, ka tā ir celta vismaz divsimt gadus atpakaļ, par to liecina labi saglabājies grandiozais manteļskurstenis. Uzturoties šeit, cilvēks jūtas atpūties un uzkrājis enerģiju jauniem darbiem. Viesu mājā apzināti saglabāts viss senatnīgais, tādējādi neizjaucot senču radīto harmoniju. Mājiņa ir celta guļbūvē un visa iekšējā apdare ir no koka, kas ļauj izbaudīt ekoloģiski tīru vidi, kā arī īstu lauku gaisotni un mieru.

Lantus

Vidzeme,
Kocēnu novads,
Bērzaines pagasts,
Lantus
Iekoptā lauku sētas ainava, ēkas un interjers rada latvisku noskaņu un patīkamu vidi. Visiem tiek piedāvāta iespēja baudīt atpūtu mājīgās istabiņās, kurās senatnīgais harmoniskā saskaņā saplūst ar moderno. Lauku mājas lepojas ar goda zīmi “Latviskais mantojums”. Lauku sēta ir piemērota vieta ķermeņa un gara attīrīšanai un spēcināšanai, baudot dažādas SPA pocedūras, pirtnieka pērienu un peldi piemājas dīķī.

Marušiņas

Latgale, Krāslavas novads, Ūdrīšu pagasts, Vilmāni, Marušiņas
Brīvdienu māja atrodas Krāslavas rajona Ūdrīšu pagastā 7 km attālumā no Krāslavas pilsētas un 1,5 km attālumā no Daugavas. Piedāvā lielisku vietu nakšņošanai Daugavas senlejā - iespēja izjust Latgales noskaņas viensētā "Marušiņas" un vērot saulrietu Daugavas loku apkārtnē.

Mežābele

Latgale,
Viļakas novads,
Susāju pagasts,
Egļava,
"Mežābele"
Iespēja atpūtas nolūkā apmesties vēsturiskā vietā – Egļavas mežniecības ēkā Susāju pa-gastā, kas celta 20.gs. sākumā ir atjaunota un labiekārtota 2008. gadā. Šīs vietas priekšrocības – noslēgtība no pasaules steigas, trokšņiem, iespēja nodoties meditācijai, dabas dziedējošajai aurai, kā arī sajust sentēvu prasmi harmonijā ar dabas iekārto dzīves telpu. Tajā pieejams muzejs ar etnomoloģijas kolekciju, katoļu lūgšanu grāmatu kolekciju, Balvu rajona podnieku darbu kolekciju un dažādām citām kolekcijām

Ezerroze

Vidzeme,
Amatas novads,
Nītaures pagasts,
Ezerkalni
Stundas brauciena attālumā no Rīgas, Amatas novadā, mežu un pakalnu ielokā pie vienas no Vidzemes augstienes mazajām pērlēm - Ezerrožu ezera atrodas labiekārtota atpūtas bāze Pie Ezerrozēm. Šī vieta ir bāzes saimnieku ilgu un rūpīgu meklējumu rezultāts: skaista daba un klusums (tuvākās mājas ir 3 km attālumā), kuru tagad papildina augsta līmeņa serviss jaunceltā muižā, viesu mājā un ekoguļbūvēs un dažādas atpūtas iespējas svešu acu netraucētā vidē. Vienīgie trokšņotāji te ir putni un naktīs arī meža zvēri. Šai vietai ir tikai viens trūkums – no saimniecības Pie Ezerrozēm negribas braukt prom arī tad, kad darbi jau sauc atpakaļ uz Rīgu.

Retro

Kurzeme,
Pāvilostas novads,
Pāvilosta,
Ostmalas iela 4
Pāvilosta Marina atpūtas komplekss atrodas Pāvilostā, Sakas upes krastā. Brīvdienu mājas atrodas tikai 100m attālumā no jūras, uzreiz aiz kāpām. Viena no skaistākajām mājām ir retro stila brīvdienu māja, kurā ērti atpūsties kopā ar ģimeni (līdz 4 cilvēkiem). Mājā ir divas istabas: guļamistaba un viesistaba, kas apvienota ar virtuves zonu. Virtuves zonā ir gan ledusskapis, tējkanna, elektriskā plīts, izlietne, gan arī trauki un galda piederumi. Mājā ir labierīcības un duša. Lielie logi ļauj baudīt ostas skatu ar jahtām un kuģiem, bet ap māju ir liela terase ar galdu un krēsliem, kur nesteidzīgi baudīt maltīti un gatavoties skaistākajiem saulrietiem pasaulē.

Sprogas

Latgale,
Dagdas novads,
Andrupenes pagasts,
Žīguri
Brīvdienu māja "Sprogas" atrodas gleznainā Žuguru ezera krastā. Ja vēlaties izbaudīt Latgales dabas burvību, baudīt klusu un mierīgu atpūtu, šī vieta ir domāta tieši Jums! Brīvdienu mājiņa "Sprogas" atrodas Rāznas Nacionālā parka teritorijā, tāpēc šeit vislielākās vērtības ir skaista un neskarta Latgales daba, klusums un dabiskums. Šeit vislabāk jutīsies viesi, kas dienu vēlēsies sākt ar kūpošu tējas krūzi uz laipas, vērojot ezeru, putnus un dabu - šī nav vieta skaļām ballītēm, šī ir vieta dabas mīļotājiem. Makšķerējiet zivis un vāriet zivju zupu uz ugunskura, perieties pirtiņā ar bērzu slotām vai nesteidzīgi baudiet piparmētru tēju saulrieta laikā - ikviena nodarbe šeit sagādās patīkamus brīžus un skaistas atmiņas.

Vecvanagi

Kurzeme,
Skrundas novads,
Vecvanagi,
Jaunmuiža
Namiņš sākotnēji tika celts ģimenes atpūtai senā ģimenes dzimtas vietā, kur šobrīd par kādreizējo dzīvi var pastāstīt vairs tikai milzīgie sētas koki - liepa, kļava un apse, vecais jasmīna krūms un akmeņi. Sētas labvēlīgā aura un enerģētika apņem ikvienu, kurš šeit atbrauc un šeit patiks ikvienam. Lēnām, bet ar katru nedēļu namiņš kļūst arvien skaistāks, jo šeit viesojas brīnišķīgi cilvēki, kuri priecājas par to, ko šeit piedzīvo.
1. PĒRC
vienu no Kuršu
maizēm
2. REĢISTRĒ
čeka numuru
www.hm.lv/brivdienas
3. LAIMĒ
brīvdienas vienā
no 10 namiņiem
visā Latvijā

Preču loterijas „Pērc vienu no Kuršu maizēm un laimē brīvdienas vienā no desmit brīvdienu mājām visā Latvijā. Brauc un izbaudi tās, kad vien vēlies visa gada garumā!” noteikumi:

- Iegādājies kādu no Hanzas Maiznīcas Kuršu maizēm jebkurā no “Rimi” veikaliem;

- Saglabā pirkuma čeku un reģistrējies izlozei;

- Reģistrējies ar SMS (maksa par SMS 0,14 EUR, iesk. PVN), sūtot īsziņu uz 1838 ar tekstu: KURSU atstarpe Čeka numurs atstarpe Vārds atstarpe Uzvārds atstarpe Vecums atstarpe Pilsēta atstarpe Brīvdienu mājas nosaukums. Piemērs: KURSU 123456 Janis Berzins 44 Riga ATVARI. Vārds, uzvārds rakstāms bez garumzīmēm, mīkstinājuma zīmēm, dubultiem burtiem u.tml;

- Izlozei iespējams reģistrēties arī bez maksas, aizpildot anketu loterijas mājas lapā www.hm.lv/brivdienas;

- Akcijas periods no 05.04.2016 līdz 2.05.2016;

- Katrs pirkuma čeka numurs var pretendēt un laimēt tikai vienu balvu;

- Galvenā balva: atpūta kādā no 10 brīvdienu mājām visā Latvijā;

- Laimētās balvas derīguma termiņš ir 12 mēneši no brīža, kad balva ir saņemta. Balva paredzēta ģimenei līdz 4 cilvēkiem. Kuplākas ģimenes gadījumā vienoties individuāli;

- Ar pilniem loterijas noteikumiem iepazīsties mājaslapā www.hm.lv/brivdienas;

- Loterijas numurs: 4000

2016. gada 2. maijā laimēja:

Ilze Kuliešus / čeka nr. 1021780 / Vecvanagi
Elita Mikelsone / čeka nr. 616337 / Retro
Lasma Latkovska / čeka nr. 1174922 / Retro
Gunta Lūse / čeka nr. 631300 / Lantus
Inga Līviņa / čeka nr. 513533 / Ezerroze
Rihards Murnieks / čeka nr. 890638 / Sprogas
Daiga Lāce / čeka nr. 173944 / Retro
Inese Andiņa / čeka nr. 495291 / Retro
Andrejs Apaņuks / čeka nr. 119341 / Retro

2016. gada 26. aprīlī laimēja:

Žanna Rukmane / čeka nr. 1226222 / Retro
Agra Jekabsone / čeka nr. 951023 / Atvari
Normunds Āboliņš / čeka nr. 841259 / Retro
Jelena Podleska / čeka nr. 486730 / Ezerroze
Inese Laukmane / čeka nr. 196721 / Retro
Līga Balgalve / čeka nr. 937401 / Retro
Egija Dreimane / čeka nr. 300724 / Retro

2016. gada 19. aprīlī laimēja:

Liene Antone / čeka nr. 423925 / Retro
Irina Litvjakova / čeka nr. 176088 / Lantus
Jeļena Kovaļova / čeka nr. 947267 Ezerroze
Jelena Reika / čeka nr. 491508 / Ezerlūķi
Ingūna Ceplīte / čeka nr. 464774 / Retro
Agnese Dambīte / čeka nr. 808923 / Lantus
Sanita Vucāne / čeka nr. 317620 / Ezerlūķi

2016. gada 12. aprīlī laimēja:

Olegs Litvjakovs / čeka nr. 740250 / Retro
Vija Patmalniece / čeka nr. 863833 / Lantus
Barbara Bendorfa / čeka nr. 826125 / Ezerroze
Maija Miņina / čeka nr. 909327 / Retro
Ilze Šlukuma / čeka nr. 700259 / Ezerroze
Inese Dadeika / čeka nr. 174230 / Ezerroze
Madara Turkopole / čeka nr. 120253 / Marušiņas

Apsveicam laimētājus!

Informācija par reģistrāciju: 67686540, info@loterijas.lv.
Loterijas atļaujas nr. 4000.